אזורי שירות

במרכז לחידוש שטיחים אנו מאמינים שניקוי איכותי מתחיל מהיסוד, לכן אנו לא רק מספקים את התוצאות הטובות ביותר בהסרת כתמים, אלה גם ניקוי איכותי שנשאר לזמן רב יותר משאר שיטות הניקיון. כדי לגרום לבית שלכם להיות נקי זה לא דורש מכם רק לנקות את ריצוף הבית, אלה גם לבצע ניקוי שטיחים וריפודים באופן תכוף על ידי חברה מקצועית ומנוסה.

המרכז לחידוש שטיחים מספק שירותי ניקיון ובפרט ניקוי ספות, וכן ניקוי ריפודים וכמובן ניקוי שטיחים בפריסה ארצית רחבה. אנו מספקים את שירותי החל מניקוי שטיחים בצפון ועד לניקוי שטיחים בדרום. בזכות צוות גדול של מנקי שטיחים מקצועיים אנו מסוגלים להגיע לכל עיר ושכונה בארץ ישראל תוך זמן קצר, ובכך לספק עבורכם ניקוי שטיחים מקצועי מהיום להיום או מהיום למחר. כל שירותי הניקוי, החידוש והתיקון שלנו מסופקים על ידי אנשי מקצוע מנוסים ובעלי וותק וניסיון רב בחידוש ריפודים. את שירותי הניקוי שלנו אנו מספקים תוך כדי שמירה על תו תקן בסטנדרט הגבוה ביותר, חומרי הניקוי שלנו הינם ירוקים ובאישור משרד הבריאות, כך שאין חשש של פגיעה בריפוד או בבני אדם ובעלי חיים.

שיטות הניקוי הירוקות שלנו זה בדיוק מה שהבית שלכם זקוק. כיום החברה מודעת לצורך של בית ורהיטים נקיים מכתמים ואבק, אך מה שלא יודעים זה שכדי לבצע ניקוי אמיתי ולא רק למראה עין זקוקים למנקה שטיחים וספות מקצועי ולא "חפיפניק" כדי לספק ניקוי מקצועי שנשאר לאורך זמן אנו בחברת המרכז לחידוש שטיחים נעזרים במכונות העוצמתיות ביותר לניקוי ריפודים, מכשור זה מאופיין במכונות איטלקיות או אמריקאיות, מכונות אלו מצוידות בעוצמת הזרקת חומרים של עד 500PSI , 2 דודי חימום עוצמתיים, וחוזק שאיבה שלא מבייש שום מכונה בארץ ישראל ובעולם כולו. כדי שתדעו, כל מכונה לניקוי ספות מסוגלת לספק תוצאות של הסרת כתמים, אך כדי לספק את התוצאות הטובות ביותר לאורך זמן נדרש מבעל המקצוע לבצע התאמת חומרים בהתאם לסוג הבד המדויק שלכם, מכונות ניקוי שטיחים וריפודים מעל הרמה הסטנדרטית, וכמובן השקעה של זמן וחזרה על התהליך מספר פעמים. אז כדאי שתשימו לב לדברים האלו ותיקחו בחשבון שלעיתים ניקוי ריפודים ושטיחים בזול טמון בתוכו ניקוי לא מספיק מקצועי – כזה שלא תהיו מרוצים ממנו לטווח הרחוק.

דילוג לתוכן