ניקוי ספות עור

דף הבית » ניקוי ריפודים » ניקוי ספות עור

תוכן העניינים

ניקוי ספות עור בבית – 100% אחריות לניקוי מקצועי

ספות מעור הם השקעה מצוינת לכל בית עם ילדים, או בכלל. למרות שעור הוא עמיד במיוחד נגד כתמים ולכלוך שעלול להשאיר כתם מידי. בלאי, שריטות ושינוי צבע הספה מעור הוא משהו שקורה ומצריך ניקוי ספות עור מקצועי, ניקוי ספה מעור על ידי חברה מקצועית לא רק תנקה ותחזיר את הצבע הישן, אלה גם תבצע טיפול להחזרת הרכות, הברק והכי חשוב – חידוש שכבת ההגנה של העור, מה שיגרום לספה להישאר יפה וללא בלאי לעוד תקופת זמן משמעותית.

לייעוץ והדגמה ללא עלות השאירו פרטים:

ניקוי ספות עור – מה חשוב לדעת

רהיטים וספות מעור אינם סופגים נוזלים, ולכן הטיפול שצריך לבצע עבורכם בתהליך ניקוי הריפוד אינו כמו זה שנצרך לבצע עבור ניקוי ספות בד, אבל ספה מעור עדיין מקבלת את אותו (אם לא יותר) רמת לכלוך. לא משנה גם אם אתם מבצעים ניקוי ספות עור בבית אחת לשבוע בעזרת מטלית ספוגה במים (מה שחשוב לעשות!) עם הזמן, שומני גוף, זיעה, מאכלים שומניים, וחומצות ממזון יכולים להכתים ולכסות את הצבע המקורי של הספה, במיוחד אם מדובר בספת עור לבנה או בהירה. רוב מוצרי ניקוי ספות עור עשה זאת בעצמך אינם מתאימים לכל סוגי העור, ולכן גם תראו על הפתקית שהמוצר מתאים גם לריפודי בד, מה שעלול לגרום להורדת שכבת הלקה והציפוי סיליקון שעוטף את העור וגורם לכתמים לא לחדור לעומק שכבת הצבע של העור. אם משתמשים בשיטת ניקוי ספות עור בבית לבד, אתם ככל הנראה תראו במוקדם או במאוחר סדקים ויובש על הספה, מה שעלול לגרום לקרעים ונזקים אחרים. זה הסיבה שכמעט תמיד, אם לא יודעים מה עושים ומה ההשלכות של ניקוי ספות בבית לבד עדיף להזמין שירות ניקוי ספות עור מקצועי.

שירות ניקוי ספות עור בבית הלקוח

המרכז לחידוש שטיחים וניקיון מספר שירות ניקוי ספות עור בבית הלקוח, שירות יעיל ומהיר שיכול להחזיר את החיוניות והברק הטבעי לספת עור שבביתכם, מה שיוסיף מספר שנים לספה מעור. צוות המומחים של חברת הניקיון שלנו יודע לזהות בקפידה את סוגי העור של הרהיט או הספה שלכם, ובכך נבחר שיטת טיפול ומוצרים שתוכננו במיוחד לניקוי והסרה של כתמים ושינוי גוונים על הספה. מרבית שירותי ניקוי ספות עור בא לבצע ניקוי ספות עור לבן או בצבע בהיר, מכיוון שספות עור לבנות מבליטות כל שינויי גוון וכתם שעל גבי הספה. אם אתם מתכוונים להזמין חברה מקצועית לניקוי ספות אלו, חשוב שתדעו שכדי לבצע ניקוי ספות עור בבית בשיטה הטובה ביותר, התהליך צריך להיות מורכב ויסודי, הוא חייב לכלול בתוכו ניקוי בעזרת חומר ניקוי ספות עור שמתאים לעיבוד העור, הסרת כתמים ושאריות, ולבסוף חידוש שכבת הגנת סיליקון דקיקה שתשמור על צבע העור. כל שיטה אחרת לניקוי ספות עור מקצועי יכול לנקות לבצע ניקוי ספה והסרת כתמים, אבל ללא השלבים המפורטים הספה שלכם תינזק ותישאר יבשה, מה שיגרום לסדקים, קרעים ומראה לא אסטטי.

איתי קליסקי
איתי קליסקי
קרא עוד
שירות מהיר וזמין, הגיע בזמן, עבד בזריזות והשאיר שטיחים כ"כ נקיים! מרגישה שהן חדשות! מחיר הוגן מאוד! ממליצה מכל הלב!
אורה שמואלי
אורה שמואלי
קרא עוד
הגיעו היום לנקות לנו את הספה והשטיחים לאחר מעבר דירה, עבודה נהדרת הגיעו בזמן שאמרו והודיעו כחצי שעה לפני הגעה, ניקיון מעולה עם כלים ברמה, היה מהיר ועבודה יסודית ואפילו ניקו את הרצפה לאחר שסיימו עם הספה כדי להשאיר את הבית כמו שהיה לפני שהגיעו. מאוד מרוצה מהשירות תודה רבה.
חני שוורץ
חני שוורץ
קרא עוד
מאוד מאוד ממליצה של שירותי הניקיון והתיקון של המרכז לחידוש שטיחים. הגיעו בזמן, הסבירו על התהליך והפגינו הרבה ידע ומקצועיות בתחום. העבודה הייתה יסודית ומקצועי. השטיח נראה חדש. מאוד מאוד מרוצים מהתוצאה ומהמחיר.
הדר דנינו
הדר דנינו
קרא עוד
המענה האנושי והאמין בלי מניפולציות הכל ישר ונעים מרגישים שמדברים עם בן אדם אנושי וטוב דבר ראשון שזה לבד מבחינתי הכי שווה בעולם
נאור תורגמן
נאור תורגמן
קרא עוד
תיקון וניקוי שטיחים עושים רק אצל המרכז לחידוש שטיחים. המענה המהיר, התיקון והניקוי המקצועי והשירות שלהם עשו אותי ללקוח קבוע ללא ספק. מזמין אותם שוב בלי לחשוב פעמיים.
Previous
הבא

ניקוי ספות עור לבנות בצבע בהיר או שחור

ניקוי ספות עור לבנות ובהירות, או ניקוי ספות עור שחור מבוצע בשיטות אחרות, ובעזרת חומרים שונים. מרבית חומרי ניקיון לעור בנויים על אבקות, ובמקרה ומדובר בניקוי ספות מעור שחור, אם לא יודעים כיצד להשתמש עם החומרים, עלולים לשאיר אבקה לבנה בתוך התפרים, מה שעלול לגרום לנזק בלתי הפיך. ניקוי ספות עור לבנות זהו שירות מבוקש, חברות לייצור ספות עור נטוצי וספות עור ניקולטי בדרך כלל מיוצרים בצבע לבן או קרם בהיר. כאשר מבררים לגבי ניקוי ספות עור נטוצי חשוב שתבדקו, לחברת נטוצי יש דגמים של ספות עור שלא ניתנות לניקוי, הכל תלוי באיך עיבדו את העור, כנ"ל גם לגבי ניקוי ספות עור ניקולטי. אם אתם מעוניינים לבדוק האם ואיך לנקות ספות מעור, לקחו כוס מים ושפכו טיפה על הספה מעור, אם העור ספג את טיפת המים – מדובר בעור שלא ניתן לניקוי, אם העור לא ספג את הטיפה, מדובר בספות עור נאפה, ספות אלו ניתנים לניקוי בעזרת חברת ניקוי ספות עור מקצועית.

ניקוי ספות עור עם קיטור - הסיבה לחידוש ותיקון רהיטי עור

הצוות הניקיון והתיקון ספות עור מאומנים היטב ויודעים כיצד לנקות ספות עור, מה שלא יצריך מכם ניקוי ספות עור עם קיטור.  ניקוי ספות עור עם קיטור עלול לגרום לצורך של תיקון ספות עור, בין אם מדובר בהקשחת המושבים, החלפת ריפוד עוד, צביעת עור, או חידוש ותיקון סדקים. שיטות הצביעה והתיקון מאוד משתנים בהתאם לדגם הספה שברשותכם, ובמצבה. אם לדוגמא מדובר בנזק שנגרם כתוצאה מניקוי ספות עור בקיטור האפשרויות לתיקון הם קטנות, במצב זה הקיטור הרס את שכבת ההגנה של הספה, והשאיר את העור יבש לחלוטין. אם מדובר בנזק שנגרם כתוצאה של ניקוי ספות עור עם סודה לשתיה, האפשריות הם רבות, ניתן לבצע תיקון חוזר בעזרת ניקוי ספות עור מקצועי, ניתן לצבוע או לחדש את הסדקים שנגרמו.

ניקוי ספות עור עשה זאת בעצמך - מה חשוב לדעת!

חשבתם על לנקות את ספת העור שלכם? אם מדובר בניקוי אזור מסוים, או רק ריענון לספת העור, מדריך ניקוי ספות עור עשה זאת בעצמך יכול מאוד לעזור לכם. ישנן שיטות רבות לניקוי ספות לבד, אך השיטה הטובה ביותר הינה ניקוי ספות עור עם סודה לשתיה, אמנם גם בשביל לבצע את שיטת הניקוי הזה אתם צריכים להיות מיומנים, ולהקשיב לכל פרט בתהליך הניקיון. שימוש ביותר מידי חומרי ניקיון, או לחלופין שימוש בחומר ניקוי ספות עור לא מתאים, עלול לגרום לנזק בלתי הפיך. לכן תחילה בדקו את חומר ניקוי ספות עור באזור נסתר לעין. מעוניינים לבצע ניקוי ספות עור עשה זאת בעצמך? קבלו מדריך ניקוי ספות טיפים, ולאחריו כל השלבים לביצוע ניקוי הספה.

ניקוי ספות עור טיפים לפני ביצוע הניקיון

לפני שתתחילו במלאכה של ניקוי ספות עור עם סודה לשתיה או כל חומר אחר, מומלץ שתשמעו מספר טיפים לניקוי ספות עור.

  • הטיפ הראשון והחשוב ביותר! לפני שאתם מבצעים ניקוי ספות עור עשה זאת בעצמך, בדקו שהעור שלכם הוא בעיבוד נאפה (בשלב הבא תדעו איך לבצע)
  • אל תתפשרו, לאחר הניקיון חובה להשתמש עם חומר ייחודי להחזרת הברק והריכוך
  • אל תעזו לבצע ניקוי ספות עור עם ספוג הפלא! זה עלול לשייף את הספה שלכם ולגרום לה לנזק בלתי הפיך בצבע.

ניקוי ספות עור עם סודה לשתיה – המדריך המלא

אם אתם לא מעוניינים לבצע ניקוי ספות עור מקצועי? כאן נסביר ונדריך אתכם כיצד תוכלו לבצע ניקוי ספות עור עם סודה לשתייה, אמנם חשוב שתבדקו היטב האם העור שלכם ניתן לניקוי בעזרת כוס מים, ובדיקה פשוטה אם העור שלכם סופג נוזלים או לא. במידה והעור שלכם סופג נוזלים – לא ניתן לנקות את העור הזה (או בכלל מדובר בבד שנראה כמו עור, מוזמנים לשלוח לנו תמונה בווצאפ ונעזור לכם בחינם), אם העור השאיר את הטיפה מחו לעור ולא ספג אותה – מדובר בעור נאפה שניתן לניקוי.

איך לנקות ספות עור – המדריך המלא, בואו נתחיל!

מצרכים וציוד שמומלץ להכין לפני:

  • שואב אבק
  • אבקת סודה לשתיה
  • חומץ
  • מטלית מיקרופייבר
  • קערה
  • ספוג (לא ספוג הפלא!)

 

שלב 1. הסירו אבק ולכלכוך

בעזרת שואב אבק, ולאחריו מטלית ספוגה במים, נקו ועברו על כל הספה ללא יוצא מן הכלל. נקו אבק בולט, שיערות בין החריצים, וכמובן הזיזו פריטים שעלולים להפריע בתהליך ניקוי ספות לבד. אם יש לכם על ספת העור כתמים בולטים, הסירו אותם בעזרת מברשת עם סיבים רכים.

שלב 2. הכנת משחה לניקוי ספות עור עם סודה לשתיה וחומץ

שילוב של ניקוי ספות עור עם סודה לשתיה וחומץ הינו יעיל ביותר, שילוב זה יכול לשמש כחומר לניקוי ספת העור שלך. החומצתיות בחומץ עוזרת לסודה לשתיה לפרק את כל הלכלכוך והכתמים על פני העור. להכינו חומר לניקוי ספות עור בעזרת השלבים הבאים. בתוך קערה עמוקה, שלבו 2/2 כוס סודה לשתייה עם 2/4 כוס חומץ לבן, אפשר גם חומץ רגיל, אמנם חומץ לבן הוא ללא ריח חמוץ. לאחר מכן, הוסיפו כמות כפולה של מים עד ליצירה של חומר מקצועי לניקוי ספות עור.

 

 

שלב 3. מרחו את החומר על ספת העור

עכשיו זה הזמן לרסס את החסודה לשתייה ומשחת החומץ על ספת העור שלך. ראשית, טבלו ספוג נקי במשחה ושפשפו את החומר לניקוי ספות עור, חשוב שתרססו, ומיד לאחר מכן הטבילו את הספוג בחומר לניקוי ועברו איתו ביחד בתנועות סיבוביות. הקפידו לכסות את כל הספה, תוך שימת לב מיוחדת לכל אזור שנראה מלוכלך או מוכתם במיוחד. אנו ממליצים לעבור חלק, חלק בספה, התחילו במקומות העליונים ולאחר מכן ירדו למקומות הנמוכים יותר.

 

שלב 4: נגבו את חומרי הניקיון

לאחר שנתת לחומר לניקוי ספות עור לעבוד במשך זמן מה, וקרצפתם את הספה תוך כדי, הגיע הזמן לנגב כל הלכלוך וחומרי הניקיון. אתם יכולים לעשות זאת בעזרת מטלית רכה או ספוג נקי. ראשית, טבלו את כלי הניקוי לבחירתכם במים פושרים, והשתמשו בו כדי להסיר את חומרי הניקיון מהספה.

שלב 5. ניגוב וייבוש הספה

לאחר שטיפת הספה, יבשו אותה בעזרת מגבת נקייה. הקפידו לנגב את כל עודפי המים וחומרי הניקיון, שכן עודף לחות עלול להזיק לעור בתווך הארוך. לאחר שהספה מתייבשת, ניתן להחזיר את כל הכריות למקום.

זהו זה! עכשיו למדתם איך בצע ניקוי ספות עור עם סודה לשתיה וחומץ. שיטת ניקוי קלה זו פועלת על רוב סוגי רהיטי העור, מניקוי ספות  עור, כיסאות עור ועד ניקוי מושבי רכב מעור.

תוכן העניינים

שירותים מרכזיים
אודות הכותב
Picture of אלעד גבאי
אלעד גבאי

בן 46, בעל ניסיון של 20 שנים בתיקון שטיחים, ו10 שנים בניקוי שטיחים, עובד במרכז לחידוש שטיחים, ומפעל לניקוי שטיחים וריפודים. נשוי לעדן ואבא לאורי, ליאור ואדל. תושב ראש העין כבר 10 שנים.
משפט אהוב "לא חיית היום עד שעשית משהו טוב למען אדם אחר שלא יוכל להחזיר לך."

מאמרים שיעניינו אותך...
לקבלת הצעת מחיר
או השאירו פרטים ונחזור אליכם:
דילוג לתוכן