ניקוי שטיחים במפעל

דף הבית » ניקוי שטיחים במפעל

תוכן העניינים

ניקוי שטיחים במפעל כולל משלוח עד הבית

שירות ניקוי שטיחים במפעל מבית המרכז לחידוש שטיחים זה השירות המבוקש ביותר של המותג שלנו. הלקוחות הממליצים והקבועים שלנו בהחלט חוזרים אלינו כל פעם מחדש, ויכולים להעיד על המוניטין והאיכות שלנו בניקיון ובשירות האישי והמסור שלנו ללקוחות.

כמומחים ותיקים בתחום ניקוי שטיחים במפעל אנו מספקים שירותי ניקוי יבש לשטיחים במפעל, ניקוי רטוב, וניקוי שטיחים בקיטור. על מנת שהשטיח שלכם ינוקה וייראה שוב כמו חדש, אנו משתמשים בשיטות ויישומים ייחודיים, ועם מכשור חדיש בעל הטכנולוגיה החדישה והמקצועית ביותר.

לייעוץ והדגמה ללא עלות השאירו פרטים:

מי אנחנו ?

המרכז לחידוש שטיחים מספר שירות ניקוי שטיחים מקצועי, עם המלצות, במפעל מתקדם, ובמחיר אטרקטיבי ומשתלם במיוחד. עם ניסיון של 15+ שנה אנו יודעים מהם השיטות היעילות והבדוקות ביותר עבור השטיח שלכם. לפני כל קבלת שטיח לניקוי במפעל אנו מבצעים בחינה יסודית, ומתאימים שיטות טיפול עבור כל שטיח ושטיח, ובכך אנו מבטיחים שהשטיח שלכם ינוקה בעזרת חומרים ומכשור שמתאים במדוייק לסוג השטיח שלכם. ניקוי שטיחים שאגי דורשים מכונות עוצמתיות ומברשות שונות מאלו שנצטרך לבצע עבור ניקוי שטיחים עבודת יד, וכן ניקוי שטיח פרסי עלול לדרוש ניקוי שונה מאשר ניקוי שטיח אפגני, לכן כדי לספק את התוצאות הטובות ביותר מוכרך ממנקה השטיחים להתאים את שיטות הניקיון בהתאם לסוג השטיח שלכם. שלא תטעו, לא כל החברות לניקוי שטיחים במפעל מבצעים התאמה של חומרי הניקיון, בקלות ניתן לבצע ניקוי שטיחים בשיטה אוניברסלית – אך מה שלא סיפרו לכם שטיפול לא מתאים עלול לגרום לשטיח שלכם זליגות צבעים, כתמים חדשים, ובלאי לסיב השטיח.

תהליך ניקוי שטיחים במפעל

איסוף השטיח – כאשר אתם מזמינים שירות של ניקוי שטיחים במפעל מבית המרכז לחידוש שטיחים, אנו נדאג לכל, החל מאיסוף והחזרת השטיח – ועד התאמת שיטות ניקוי נבחרת ומקצועיות. כל שעליכם לעשות זה לחייג אלינו, לספר לנו על הבעיה שלכם ומהו הצורך שלכם, האם ניקוי שטיחים במפעל, ניקוי שטיחים בבית הלקוח או כל שירות אחר שאנו מספקים. במידה שמדובר בניקוי שטיחים במפעל, אנו נבבקש מאיתכם תיאור של השטיחים ומספר תמונות, בהתאם לתמונות אנו נזהה את סוג השטיח, את גודלו ובהתאם לזאת נספק לכם הצעת מחיר מדוייקת ומותאמת. לאחר מכן נקבע זמני איסוף שטיחים מהבית בזמן שמתאים לכם.

בחינה – תהליך בדיקה יסודי לקביעת סוג השטיח ושיטת הניקיון המומלצת ביותר.

ניעור השטיח – לאחר בחנו את השטיח בקבדנות, כעת נכניס את השטיח למכונת ניעור מקצועית, בעזרת עשרות אלפי חובטים זעים כל חלקיק אבק ולכלוך יבש יוסר מהשטיח. הייחודית שלנו הינה שאנו משתמשים במכונות לניעור שלא יכולות לגרום לנזק אפילו לשטיחים העדינים ביותר!.

שטיפה והשריית השטיח – נניח את השטיח בתערובות של חומרי ניקיון מותאמים לסוג השטיח על מנת להפריד ולהוציא 100% מהכתמים שיש על גבי השטיח. עבור ניקוי כתמים נקודתיים ועקשניים נבצע טיפול להסרתם.

חיטוי והסרת ריחות משטיחים – אם במקרה מדובר בניקוי שטיחים מפיפי, ריחות רעים, קיא או נטרול ריחות מקצועי, אנו נשתשמ בטכנולוגיה חדישה ונבצע נטרול ריחות מעומק סיבי השטיח. אנו מבצעים ניטרול ריחות בשימוש בטיפול ייחודי לשטיח. אנו נפרק את מולקולת הריח מהושורש, ובכך נבטיח עוברכם חיטוי ונטרול ריחות אמיתי, ולא בישום שיתמוגג לאחר שבוע ואיתו הריח יחזור.

קירצוף מקצועי – בעזרת מכשור מתקדם אנו נקרצף כל אזור בשטיח שלכם על מנת להסיר ולהוציא את כל הכתמים העקשניים והדבוקים ביותר. התאמת המברשות ושיטת הקרצוף יותאם לכל שטיח בשלב זה. עבור שטיחים בעבודת יד ועדינים נשתמש בעיקר בשיטות ידניות וקפדניות ביותר.

מכונת סחיטה – סחיטת השטיח יבוצע בעזרת מכונות מקצועיות ובשיטות ייחודיות. על מנת לא לפגוע בשיטיח אנו נעזרים במכונות מותאמות אישית והאיכותיות ביותר.

שלב הייבוש – בשלב הייבוש אנו נתלה את השטיח במיקום מותאם ובהתאם לזמני הייבוש. במפעל לניקוי שטיחים שלנו ישנם חדרי ייבוש מבוקרי טמפרטורה ומקצועיים. כך שזמני הייבוש שלנו וכתוצאה מכך זמני ההחזרה של השטיח שלכם עד הבית הינו קצר במיוחד. אנו מסוגלים לנקות שטיחים במהירות אפילו בימים הקרים והגשומים ביותר. דעו! תליית שטיחים שאינו בחדר ייבוש עלול להוביל לנזק או הבהרת ציבעי השטיח

בדיקה ואריזה – בשלב זה נבחן את תוצאות הניקוי, אנו נעבור על השטיח בדקדקנות ונסקור אותו כדי לוודא שהניקיון בוצעה על הצד הטוב ביותר. אנו מתחייבים להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור ניקוי שטחים במפעל. ככלל אנו מצליחים להשיג 100% הסרת כתמים, חיטוי וניטרול ריחות.

שינוע השטיח עד הבית – כאשר אתם בוחרים לבצע ניקוי שטיחים עם חברת המרכז לחידוש שטיחים אתם יכולים להיות רגועים. אנו ניהיה אחראיים עד שינוע השטיח מהבית טרום הניקיון, ועד הבית בסיום הניקיון. אנו מספקים משלוח חינם לניקוי שטיחים במפעל. כאשר השטיח מוכן ונקי, אנו נתאם איתכם זמן הגעה שנוח עבורכם, כאשר נגיע נפרוס את השטיח בחזרה בסלון ביתכם, ונתפעל מאיכות הניקיון יחד איתכם. חשוב לומר שרק בשלב הזה אתם משלמים, ובכך אנו יכולים לעמוד בהתחייבות שלנו ב100% אם לא עמדנו בהתחייבות שלנו והשטיח לא נקי – אתם לא משלמים.

איתי קליסקי
איתי קליסקי
קרא עוד
שירות מהיר וזמין, הגיע בזמן, עבד בזריזות והשאיר שטיחים כ"כ נקיים! מרגישה שהן חדשות! מחיר הוגן מאוד! ממליצה מכל הלב!
אורה שמואלי
אורה שמואלי
קרא עוד
הגיעו היום לנקות לנו את הספה והשטיחים לאחר מעבר דירה, עבודה נהדרת הגיעו בזמן שאמרו והודיעו כחצי שעה לפני הגעה, ניקיון מעולה עם כלים ברמה, היה מהיר ועבודה יסודית ואפילו ניקו את הרצפה לאחר שסיימו עם הספה כדי להשאיר את הבית כמו שהיה לפני שהגיעו. מאוד מרוצה מהשירות תודה רבה.
חני שוורץ
חני שוורץ
קרא עוד
מאוד מאוד ממליצה של שירותי הניקיון והתיקון של המרכז לחידוש שטיחים. הגיעו בזמן, הסבירו על התהליך והפגינו הרבה ידע ומקצועיות בתחום. העבודה הייתה יסודית ומקצועי. השטיח נראה חדש. מאוד מאוד מרוצים מהתוצאה ומהמחיר.
הדר דנינו
הדר דנינו
קרא עוד
המענה האנושי והאמין בלי מניפולציות הכל ישר ונעים מרגישים שמדברים עם בן אדם אנושי וטוב דבר ראשון שזה לבד מבחינתי הכי שווה בעולם
נאור תורגמן
נאור תורגמן
קרא עוד
תיקון וניקוי שטיחים עושים רק אצל המרכז לחידוש שטיחים. המענה המהיר, התיקון והניקוי המקצועי והשירות שלהם עשו אותי ללקוח קבוע ללא ספק. מזמין אותם שוב בלי לחשוב פעמיים.
הקודם
הבא

ניקוי שטיחים עד הבית

אפשרו לנו לטפל ולנקות עבורכם את כל סוגי השטיחים שקיימים, ולספק לכם תוצאות מדהימות כל פעם מחדש. כתמים, לכלוך, קרדית אבק וכתמים של משקאות או לכלכוך שהצטבר יכולים להתנקות על ידי חברה לניקוי שטיחים עד הבית. ישנם סוגים רבים של ניקוי שטיחים, ניתן לנקות שטיחים בבית הלקוח, או ניקוי במפעל מקצועי, לגבי התוצאה – אין כל עוררין שניקוי שטיחים במפעל מספק תוצאות טובות בהרבה מניקוי בבית הלקוח. אך שטיחים הינם פריט גדול ומסורבל, ולא כולם יכולים לשנע אותו למפעל לניקוי שטיחים, זו הסיבה שחברתנו מספקת שירות עד הבית. כאשר אתם בוחרים בנו לנקות עבורכם את השטיחים, אנו נעניק לכם שירות ניקוי שטיחים עד הבית ללא עלות. כחלק מהשירות המקצועי שהזכרנו בסעיף הקודם, אנו מספקים שירות איסוף והחזרה של השטיח מהבית, ועד הבית לאחר שהשטיח מוכן. חשוב לציין שאנו לא גובים תוספת תשלום עבור זה, אלה זה חלק מהשירות האדיב והמסור שאנו מאמינים בו.

ניקוי מקצועי ושירות אישי

לגבי האיכות אין כל עוררין, אנו משתמשים במכשור, בחומרים וצוות העובדים שלנו הינו צוות מנוסה וותיק בכל הנוגע לניקוי שטיחים מקצועי במפעל. למרות שהאיכות הינו פרמטר שיש לקחת אותו בחשבון, שירות מקצועי מעיד הרבה על אופן הטיפול בכם, ובשטיח שלכם. אנו בחברה לחידוש שטיחים מאמינים שאנו יותר מרק מקצועיים מאוד, אנו מאמינים בגישה אישית ומסורה ללקוחות שלנו, הן בזמני הגעה מהירים והן בשירות אישי, ישיר ואמין. למצוא היום חברה לניקוי שטיחים במפעל אמינה זוהי משימה קשה מאוד, ובכלל למצוא באופן כללי חברה שגם מספקת איכות גבוה ושירות מצוין זה קשה, וזו בדיוק הסיבה שפחתנו את החברה שלנו, כדי לספק שירות מקצועי מבלי לפגוע בשירות האישי והמסור. אצלנו כל לקוח הוא הרבה מעבר, אנו נעדכן אתכם בכל פרט ובכל שלב בתהליך, כך שתוכלו להיות רגועים לגמרי.

המרכז לחידוש שטיחים

חברת המרכז לחידוש שטיחים הינה חברה מקצועית לחידוש שטיחים, מעבר לשירות ניקוי שטיחים במפעל שאנו מספקים, אנו מספקים גם שירותי ניקוי שטיחים מקיר לקיר, ניקוי שטיחים לאחר הצפה, תיקון שטיחים וכל סוגי ניקוי הריפודים. אנו מספקים את שירותינו בניקוי שטיחים במפעל כבר יותר מ- 15 שנים, לכן אנו יודעים להתמודד ולנקות בהצטיינות את כל סוגי השטיחים והריפודים שקיימים. כל השירותים שאנו מספיקים יגיעו אליכם עד לבית, בין אם מדובר באיסוף, החזרה, או ניקוי בבית הלקוח. אנו מתחייבים לשירות אישי ומהיר, ותוצאות פנטסטיות.

לייעוץ, והדגמה ללא עלות והתחייבות חייגו: 072-3712009

כן בוודאי. השירות שלנו כולל ניקוי שטיחים במפעל עם משלוח עד הבית!

בכל שירות של ניקוי שטיחים שאנו מספקים משלוח חינם וללא עלות!

לנקות שטיחים זו מומחיות! לאחר 15+ שנים של ניסיון אנו יכולים לומר לכם בכנות – אנו יודעים לנקות את כל סוגי השטיחים ולספק להם ת התוצאה הטובה ביותר.

חלק מהסוגים של השטיחים שאנו מנקים הם ניקוי שטיחים פרסיים, אפגניים, סיניים, שטיחי חבל (קש), ניקוי שטיח סיני, ניקוי שטיח פרווה כבש או עור ועוד…

לא כל חברה תאמר לכם שהיא מספק אחריות מלאה. אבל אנו במרכז לחידוש שטיחים באמת נתחייב על כך. בתהליך ההזמנה אנו נביא לכם טופס הזמנה עם התחייבות מלאה על כל שלב בתהליך! כך אנו לא רק אומרים שיש אחריות, אלה גם דואגים שלא יהיה עך כך עוררין.

תוכן העניינים

שירותים מרכזיים
אודות הכותב
אלעד גבאי
אלעד גבאי

בן 46, בעל ניסיון של 20 שנים בתיקון שטיחים, ו10 שנים בניקוי שטיחים, עובד במרכז לחידוש שטיחים, ומפעל לניקוי שטיחים וריפודים. נשוי לעדן ואבא לאורי, ליאור ואדל. תושב ראש העין כבר 10 שנים.
משפט אהוב "לא חיית היום עד שעשית משהו טוב למען אדם אחר שלא יוכל להחזיר לך."

מאמרים שיעניינו אותך...
לקבלת הצעת מחיר
או השאירו פרטים ונחזור אליכם:
דילוג לתוכן