ניקוי שטיחים בחיפה

דף הבית » אזורי שירות » ניקוי שטיחים בחיפה

תוכן העניינים

ניקוי שטיחים בחיפה

אחרי הכל יש שיטות רבות לניקוי שטיחים בחיפה, אך אם החברה שתזמינו תבצע ניקוי בשיטות מוגדרות אתם עלולים להצטער בכך שהשטיח שלכם לא התנקה כראוי, או אפילו חס וחלילה נוצר נזק. אתם מבינים, שיטות ניקוי שטיחים מקצועי צריכות להתבצע בהתאם לסוג השטיח שברשותכם, כך ששיטות ספציפיות עשויות להזיק יותר מלעזור. משום שאין שיטת ניקוי אחת, מומלץ להזמין מנקה שטיחים בחיפה מחברה שמספקת את כל שיטות הניקיון תחת קורת גג אחת, כך שבהגעת בעל המקצוע לבית, או כאשר השטיח יגיע למפעל חברת הניקיון תוכל להתאים עבורכם את השיטה האידיאלית עבורכם. אנו במרכז לחידוש שטיחים מספקים את כל שירותי ניקוי השטיחים תחת קורת גג אחת.

לייעוץ והדגמה ללא עלות השאירו פרטים:

כל שיטות הניקיון תחת קורת גג אחת

כמו שכבר נאמר, ישנן שיטות רבות לביצוע ניקוי שטיחים בחיפה והסביבה, אך כדי לספק את התוצאות היפות ביותר נצרך להתאים את שיטת הניקיון בהתאם לסוג השטיח. אלו הדברים שחשוב לדעת בנוגע סוגי ניקוי שטיחים ודרך טיפולם:

  • ניקוי שטיחים בקיטור – ניקוי שטיחים בשיטה זו מתאימה בעיקר עבור שטיחים שדורשים הסרת כתמים קשים כגון כתמי קפה, ניקוי כתמי דם, ניקוי כתמי קיא, ניקוי כתמי צבע גועש וכו.. שיטת ניקוי שטיחים בקיטור אינה יכולה לספק ניקוי קרדית האבק, כך שאם מדובר בשטיחים המלוכלכים באבק וחיידקים שיטה זו פחות מומלצת עבורכם.
  • ניקוי יבש לשטיחים – שיטת ניקוי יבש לשטיחים מתאימה עבור שטיחים עדינים או כאלו שיצרן השטיח הורה על שיטת ניקוי זו בלבד. בדרך כלל ישנם שטיחים שלמרות שרשום עליהם ניקוי יבש לשטיחים בלבד, ניתן לבצע עבורם שיטת ניקוי אחרת, אך חשוב שתתייעצו על כך עם בעל מקצוע מנוסה ואמין. עבור ניקוי שטיח משי הוראות היצרן הם לבצע ניקוי יבש בלבד.
  • ניקוי שטיחים במפעל – שיטת ניקוי במפעל מבית המרכז לחידוש שטיחים מתאימה עבור כל סוגי השטיחים משום שבמפעל לניקוי שטיחים שלנו אנו מבצעים התאמה מדויקת של סוג השטיח, ובהתאם לכך מבצעים את הטיפול הנכון ביותר. שירות ניקוי שטיחים בחיפה מבית המרכז לחידוש שטיחים כולל בתוכו ניקוי שטיחים במפעל כולל משלוח איסוף והחזרה עד לבית הלקוח. כך שבשירות זה אתם יכולים להיות רגועים לחלוטין – אנו בטוחים בכך שנפתיע אתכם בתוצאה ראויה לשבח. שיטת ניקוי שטיחים בחיפה במפעל עד הבית מתאימה לכל סוגי השטיחים לרבות ניקוי שטיחי צמר, ניקוי שטיחי כותנה, ניקוי שטיחים פרסיים, וכמובן שעבור ניקוי שטיח שאגי עבה.
  • ניקוי שטיחים בבית הלקוח – אנו מספקים גם ניקוי שטיחים בבית הלקוח, אך אנו מאמינים בהוגנות ואמינות, ולכן נספר לכם ששיטה זו לא תמיד יכולה לספק את התוצאה הטובה ביותר לניקוי שטיחים. חברות ניקוי שטיחים רבות מספרות סיפורים שזו שיטת הניקוי האולטימטיבית, אך בדרך כלל הם אומרים זאת מכיוון שאין להם ניקוי שטיחים במפעל או שיטות ניקוי אחרות – אז הם מחפשים לסגור את העסקה ולא לספר לכם שיש שיטות ניקוי שתהיו מהם יותר מרוצים ומסופקים. אמנם, עבור ניקוי שטיחים סינטטיים או שטיחים דקים ניתן לבצע ניקוי בבית הלקוח (אבל עם מכשור שונה ומתקדם יותר ממה שאתם מכירים).

 

בחרו בחברת ניקוי שטיחים בחיפה הטובה ביותר

למה אנו במרכז לחידוש שטיחים כל כך טובים? יש הרבה סיבות, אבל בעיקר בגלל שאנו מספקים שירותי ניקוי שטיחים בחיפה בעזרת חומרים איכותיים וידידותיים לסביבה, לבעלי חיים ולכם. חומר ניקוי לשטיחים שבו אנו משתמשים מאושר על ידי משרד הבריאות ובטוח לחלוטין לשימוש. בנוסף אנו משתמשים במכונות מתקדמות וחדישות במיוחד, בעזרת מכשור בעל טכנולוגיה ייחודית אנו מסוגלים להסיר את מירב הכתמים שעל גבי השטיח שלכם, זה לא משנה אם מדובר בכתמי יין, שוקו או דבק – אנו מסוגלים לספק את התוצאה הטובה ביותר לניקוי שטיחים בחיפה – בהתחייבות. המרכז לחידוש שטיחים הינה חברה שנעזרת בוותק של מעל 15+ שנים בניקוי שטיחים מקצועי, כך שיש לנו את כל הידע והניסיון על מנת להפוך כל שטיח מלוכלך – לחדש ונקי ללא שום בעיה.

ניקוי שטיחים מומלץ בחיפה

רוצים לדעת מהו כלל המפתח עבור חיפוש חברת ניקיון? חפשו אחר חברה לניקוי שטיחים מומלצת בחיפה והסביבה. זה עשוי להיות מבלבל נורא, ישנם מספר רב של חברות ניקיון, באיזה חברה ניקוי מומלץ להזמין שירות, ומהם הקריטריונים החשובים? מחיר ניקוי שטיחים, איכות הניקיון או זמני שירות מהיר? אנו בטוחים שעל ידי על ידי הזמנת חברה מומלצת לניקוי שטיחים אתם יכולים להימנע מכל הטרחה והנזק שעשוי להיגרם לכם על ידי חברה לא מקצועית ומומלצת, כך שזה בהחלט יותר חשוב ומשתלם. כאשר אתם קוראים ביקורות של לקוחות מרוצים שכבר סיפקו להם בעבר את השירות שאתם מחפשים כעת אתם יכולים לדעת באיזה חברת ניקוי שטיחים בחיפה לבחור.

קראו אחר ביקורות והמלצות מלקוחות שלנו:

איתי קליסקי
איתי קליסקי
קרא עוד
שירות מהיר וזמין, הגיע בזמן, עבד בזריזות והשאיר שטיחים כ"כ נקיים! מרגישה שהן חדשות! מחיר הוגן מאוד! ממליצה מכל הלב!
אורה שמואלי
אורה שמואלי
קרא עוד
הגיעו היום לנקות לנו את הספה והשטיחים לאחר מעבר דירה, עבודה נהדרת הגיעו בזמן שאמרו והודיעו כחצי שעה לפני הגעה, ניקיון מעולה עם כלים ברמה, היה מהיר ועבודה יסודית ואפילו ניקו את הרצפה לאחר שסיימו עם הספה כדי להשאיר את הבית כמו שהיה לפני שהגיעו. מאוד מרוצה מהשירות תודה רבה.
חני שוורץ
חני שוורץ
קרא עוד
מאוד מאוד ממליצה של שירותי הניקיון והתיקון של המרכז לחידוש שטיחים. הגיעו בזמן, הסבירו על התהליך והפגינו הרבה ידע ומקצועיות בתחום. העבודה הייתה יסודית ומקצועי. השטיח נראה חדש. מאוד מאוד מרוצים מהתוצאה ומהמחיר.
הדר דנינו
הדר דנינו
קרא עוד
המענה האנושי והאמין בלי מניפולציות הכל ישר ונעים מרגישים שמדברים עם בן אדם אנושי וטוב דבר ראשון שזה לבד מבחינתי הכי שווה בעולם
נאור תורגמן
נאור תורגמן
קרא עוד
תיקון וניקוי שטיחים עושים רק אצל המרכז לחידוש שטיחים. המענה המהיר, התיקון והניקוי המקצועי והשירות שלהם עשו אותי ללקוח קבוע ללא ספק. מזמין אותם שוב בלי לחשוב פעמיים.
הקודם
הבא

ניקוי שטיחים מחיר

עלות שירותי ניקיון עלולים בהחלט להיות פקטור משמעותי בבחירת חברה לניקוי שטיחים בחיפה. ישנם סוגים רבים של מחירוני ניקוי שטיחים, כל חברת ניקוי מספקת מחיר ניקוי שטיחים באופן שונה ובעזרת קריטריונים שונים שמשפיעים על המחיר. חברות מסוימות מספקות מחירים זולים, אך עם איכות ירודה במיוחד. חברות אחרות עשויות לדרוש מחיר גבוה ומופקע ללא כל סיבה משתלמת. חברות רבות בתחום ניקוי שטיחים בחיפה מספקות מחיר זול וכתוצאה מכך אתם לא תקבלו את מירב האיכות, מה שעשוי לא לספק אתכם בתוצאה של ניקוי איכותי. כדאי שתדעו גם שחברות ניקוי שטיחים בזול בדרך כלל נעזרות במכשור ללא תו בטיחות, עם חומרים ירודים שעשויים לגרום לזליגת צבעים, וללא אחריות במקרה של נזק, (אגב גם אם אומרים שיש אחריות בקשו אחריות בכתב, היו מקרים רבים שחברות ניערו את האחריות והשליכו אותו על הלקוח בטענות שקריות). אנו ממליצים לבחור בחברת ניקוי שטיחים בחיפה שמספקת מחיר משתלם – ועבודה איכותית שלא תצטערו עליה. לסיכום לכו עם הלב שלכם בהתאם לקריטריונים הרשומים לעיל, הוא עשוי להוביל אתכם לחברה שמספקת את השירות והאיכות הטובה ביותר.

מחפשים שירות ניקוי שטיחים בחיפה והסביבה?

המרכז לחידוש שטיחים הינו חברה המספקת שירותי ניקוי שטיחים בפריסה ארצית רחבה כולל ניקוי שטיחים בצפון. מעבר לניקוי שטיחים במפעל או בבית הלקוח אנו מספקים גם שירות תיקון שטיחים, וכן ניקוי שטיחים לאחר הצפה, וכן ניקוי ספות, וכן ניקוי ספות בד, וכמובן ניקוי ספות עור. כמו כן, אנו מספקים שירותי ניקוי שטיחים מקיר לקיר בשיטה ייחודית ועם זמן ייבוש קצר במיוחד עבור לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים כמו משרדים, אולמי קולנוע, ספריות ועוד..

מעוניינים לקבל הצעת מחיר משתלמת ולניקוי שטיחים מקצועי?

חייגו אלינו עוד היום: 072-3712009

תוכן העניינים

שירותים מרכזיים
אודות הכותב
Picture of אלעד גבאי
אלעד גבאי

בן 46, בעל ניסיון של 20 שנים בתיקון שטיחים, ו10 שנים בניקוי שטיחים, עובד במרכז לחידוש שטיחים, ומפעל לניקוי שטיחים וריפודים. נשוי לעדן ואבא לאורי, ליאור ואדל. תושב ראש העין כבר 10 שנים.
משפט אהוב "לא חיית היום עד שעשית משהו טוב למען אדם אחר שלא יוכל להחזיר לך."

מאמרים שיעניינו אותך...
לקבלת הצעת מחיר
או השאירו פרטים ונחזור אליכם:
דילוג לתוכן